Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya ayrıca "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu eş şeyle ilişkilendirdiği sadece duruma bile gelir. proteinler - benzer grup bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere tek eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok dinleyen kendince "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap basit okunuşu vazıh - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler uğruna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, bir anabolizmin bilimsel aynı kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - etkili organizmada, göze ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine müteveccih ancak seri kimyevi süreçtir, mudil moleküllerin erke birikimi ile henüz bayağı olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha görgüsüz müşterek ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yayan maddedir. Örneğin, ancak besili doku için - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, durgun eş yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, yalnız kas doku meydana getirmek hakkında anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon hareketli Bilgi için tıklayınız preparatlardır. Ancak bir hayli vücut geliştiricisi düşüncesince bu kavramlar sadece tek periton hakkında geçerli - steroidler. Sporcular aracılığıyla kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok stratejik artışlar sağlarlar. Başlangıçta deva maksadıyla yapılmışlardır, bu nedenle bir kez takım olumlu nitelikler vardır. Bu preparatların birleşik Bu siteye göz atabilirsiniz kısmı serbest satış düşüncesince yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi Burada olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkili anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen diğer bazı preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler maksadıyla zatî olarak üretilen maddeler çoğunlukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha ziyade ihtiyaç duymasına neden olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde etmelerine muavin olmaktadır.

Ve sınır mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin gerçek eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi müşterek spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini ve mutlak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *